Hakkımızda

Yapıtek proje grubumuz, 1995 yılından beri yaklaşık 20 yılı aşkın süredir konusunda uzman deneyimli teknik kadrosu ile çeşitli ölçeklerde konut, ofis, karma kullanımlı bina, endüstriyel yapılar ve otel projeleri yapmaktadır.

Firmamız;

Mimari tasarım süreci ve avan proje aşamasından başlayarak; nitelikli, ilgili yönetmeliklere uygun, enerji performansına yönelik tasarım anlayışını dikkate alan, doğal çevre ile uyumlu, doğru tasarım kararları ile yaratıcı çözümler uygulayarak, keyifle yaşanacak mekânların uygulama projelerini titiz bir çalışma ile hazırlamaktadır.

Bugüne kadar firmamız tarafından çok sayıda büyük hacimli konut projeleri hazırlanmıştır. Elde etmiş olduğumuz planlama stratejisi, doğru yerleşim kararları ve özgün tasarımlarımızla hazırlamış olduğumuz projelerin tamamı uygulanmıştır.

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sektördeki gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli geliştirmektedir.

Tüm ilişkilerinde karşılıklı güveni önemseyen firmamız proje yönetiminde de işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretmektedir.

Şirketimiz müşteri memnuniyeti ve bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarla sektöründe önemli bir konuma gelmiştir.